Haber Detayı
16 Nisan 2016 - Cumartesi 12:44 Bu haber 6786 kez okundu
 
Zileliler 27 Mayısta Kızılcahamam'da Buluşuyor
ONDUKUZUNCUSU YAPILIYOR
ZİLE HABERLERİ Haberi
Zileliler 27  Mayısta Kızılcahamam'da Buluşuyor

Merkezi İstanbul’da bulunan İstanbul Zileliler Yardımlaşma Derneğinin düzenlediği 19. Geleneksel ZİLELİLER Toplantısı 27-28-29 Mayıs tarihlerinde yapılacak.

 

Aralıksız 19 yıldan beri Ankara’nın  Kızılcahamam ilçesinde PATALYA Termal otelde düzenlenen geleneksel hale gelen Zileliler Toplantısına   isteyen herkes katılabiliyor.

 

Bilhassa Zile dışında yaşayan Zilelilerin rağbet ettiği  toplantılar her yıl mayıs ayının son haftasında Kızılcahamam Patalya Termal Tesislerinde  yapılıyor. Ankara’da bulunan Başkent Üniversitesinin sahip olduğu Otel Zilelilere özel indirimli fiyat uyguluyor.

Bu toplantılar vesilesi ile bir araya gelen Zileliler  dostları ile hasret giderme fırsatı buluyorlar. Toplantı sırasında yapılan panellerde Zile ve Zile’nin sorunları  konuşuluyor. Zile’nin gelişmesi için projeler üretilmeye çalışılıyor.  

 

Her yıl olduğu gibi, bu yıl da  Cuma-Pazar günleri arasında üç gün olarak düzenlenecek olan toplantıya katılmak isteyenlerin dernek  yöneticileri ile  iletişim kurmaları veya  aşağıda belirttiğimiz telefonları arayarak otelden yer ayırtmaları, isimlerini kayıt ettirmeleri gerekiyor.

 

Toplantıya katılanlar isterlerse Patalya oteli yönetiminin Zileliler Derneğine sağladığı özel indirimli fiyat ile daha uzun süre konaklama yapabiliyorlar.

 

Bu yıl toplantıyı düzenleyen yönetim kurulunda

 

Başkan Armağan Köknel,

Bşk Yrd. Fuat Gökay,

Muhasip Sevda Özaçık,

Sekreter Feyzi Kılıç 

Oktay Üstüner  Yer alıyor.

 

Patalya Oteli yönetiminin bu yıl İstanbul Zileliler Yardımlaşma Derneğine uyguladığı  özel indirimli tarifeye göre; Katılımcılar kişi başına günlük  120 Lira, Ayni  odada tek kişi olarak kalacaklar ise 150 Lira konaklama bedeli ödenecekler.

Zile Sitesi ve Hulusi Serezli adına Yönetim Kurulu Başkanı Armağan Köknel 'in şahsında tüm emeği geçenleri kutluyor, toplantının başarılı geçmesini temenni ediyoruz. 

 

Toplantının  3 günlük program şöyle :

 

27 Mayıs Cuma        :    Yöresel Saz gecesi

28 Mayıs Cumartesi  :  Havuz Balında Piknik

                                    :   Panel

                                    :  Kokteyl

                                   :  Gala Yemeği ( Müzikli

29 Mayıs Pazar         : Ormanda Sabah Yürüyüşü

 

 

REZERVASYON İÇİN İLETİŞİM  TELEFONLARI

Armağan Köknel :  0533 818 3066

Fuat Gökay         :  0532 711 2575

Feyzi Kılıç           : 0506 582 7760

 

 

Kaynak: (Hulusi Serezli) - Zile Sitesi Editör: Hulusi Serezli
Etiketler: Zileliler, 27, , Mayısta, Kızılcahamam'da, Buluşuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı