Haber Detayı
02 Mayıs 2016 - Pazartesi 17:09 Bu haber 21199 kez okundu
 
YEP YENİ TT4 SERİSİ TRAKTÖRLER SEROTO A. Ş. de Görücüye Çıktı.
ZİLE HABERLERİ Haberi
YEP YENİ TT4 SERİSİ TRAKTÖRLER SEROTO A. Ş. de Görücüye Çıktı.

YEP YENİ TT4 SERİSİ TRAKTÖRLER SEROTO A.Ş. de GÖRÜCÜYE ÇIKTI.

 

Lider markanın Lider Bayisi Seroto A.Ş yepyeni New Holland TT4 Serisi traktörleri çifçiler ile buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

Seroto A.Ş. Genel Müdürü Ömer Yıldırım "Tüm çalışma koşulları düşünülerek geliştirilen, yüksek performans ile kesintisiz gücü, konfor ve ergonomiyi bir arada sunan yeni TT4 Serisi, üstün özellikleriyle çiftçilerimiz için yeni bir dönemi başlatıyor. TT4 serisi, Türk çiftçilerinin yeni gözdesi olacak. New Holland TT4 Serisi'ni çiftçimizin hizmetine sunmaktan dolayı çok gururluyuz". Dedi. Ömer Yıldırım TT4 serisini tanıtan konuşmasına şöyle devam etti.

"Türkiye'de üretilen Avrupa standartlarında bir traktör olan New Holland TT4  serisi Türk çiftçisinin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış.  3 silindirli, ekonomik ve yerli olan motoru sayesinde çiftçilerin tüm tarımsal faaliyetlerinin  üstesinden gelecek gelecektir. Yeni TT4 serisi 8 ileri 8 geri vites kutusunun yanı sıra direksiyon altına yerleştirilen standart mekanik veya hidrolikli mekik kolu ile kullanım kolaylık sağlıyor. Debriyaja basmaya son veren Powershuttle mekik kolunun yer aldığı modellerde opsiyonel olarak sunulan sürüngen vites seçeneği ile yüksek performans ve kesintisiz güç bir arada sunuluyor. Debriyaja basmadan ileri-geri hareket etme olanağı tanıyan powershuttle donanımı bulunan modellerde sunulan elektro hidrolik diferansiyel kilidi ve çift çeker sistemi ile operatörün kullanım kolaylığını en üst seviyeye taşıyor. Traktörün sahip olduğu hidrolik sistem, 3 bin kilograma varan kaldırma kapasitesi, 4 hidrolik güç çıkışı, Lift-O-Matic donanımı ve 540/540E çift hızlı kuyruk mili ile çok sayıda ekipman kullanımına imkan sağlayan hidrolik donanım, verim ve tasarrufun yeni adı TT4 Serisi'nde buluşuyor.

Türkiye'de üretilen Avrupa standartlarında bir traktör olan ve konforuyla da dikkati çeken TT4 serisi, geniş iç alanı, açılabilir sunroofu, klima seçeneği, sessiz ve engelsiz görüş alanına sahip sınıfının en gelişmiş kabiniyle, performans ve ergonomiyi buluşturuyor." Diyen Ömer Yıldırım

"Yepyeni TT4 serisi Traktörler ile tanıştırmak için  çiftçilerimizi Seroto A.Ş.ye bekliyoruz. Yepyeni TT4 Serisi Traktörler çiftçimize hayırlı olsun." Dedi

Kaynak: (Hulusi Serezli) - Zile Sitesi Editör: Hulusi Serezli
Etiketler: YEP, YENİ, TT4, SERİSİ, TRAKTÖRLER, SEROTO, A., Ş., de, Görücüye, Çıktı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı