Haber Detayı
31 Ekim 2015 - Cumartesi 15:57 Bu haber 10181 kez okundu
 
TTNET ve TÜRK TELEKOM ZİLE’ lilere İLLALLAH DEDİRTTİ
Bu Çileye Son Verin
ZİLE HABERLERİ Haberi
TTNET ve TÜRK TELEKOM ZİLE’ lilere  İLLALLAH DEDİRTTİ

Zile’de Telefon ve İnternet aboneleri yaşadıkları arızalar yüzünden isyandalar. Yıllardır yenilenmeyen alt yapı arık ilerleyen teknolojiye ayak uyduramıyor. Alt yapının yetersiz  oluşu telefon,  bilhassa İnternet bağlantılarında sık, sık arızalara sebep oluyor.

Türk Telekom ve TTNET müdürlüğünün Turhal’a nakledilmesi yüzünden Zileliler; Zile’de  konu ile ilgilenecek yetkili kimse bulamıyor. Mevcut az sayıda ki teknik personel  tüm gayret ve çabasına rağmen arızalar karşısında aciz kalıyorlar.

Ayni arızaya  defalarca gitmesine rağmen çare bulamıyor. Arızalara zamanında yetişemiyor. Zileliler internet ve telefon ile ilgili en küçük bir işleri için bile Turhal’a gitmek zorunda bırakılıyor. Zile halkına  eziyet çektirilerek yazık ediliyor.  

Zile Sitesi olarak; Telekom destek hattındaki kızlara dil dökmekten yorulan Zileliler adına yöneticileri göreve çağırıyoruz. Lütfen bu eziyete son veriniz.Binası hala  bom, boş duran Zile Telekom merkezi tekrar açınız.  Köhne alt yapınızı yenileyiniz.

 3G,  4.5G reklamları veriyorsunuz. Zile'de alt yapınız yok.  İnsanlardan Ultra İnternet ücreti alıyorsunuz. Yeter atık. Bu millete daha fazla eziyet etmeyiniz.

Sayın yöneticilerimiz. Sizlerde derhal harekete geçmeli konuyu takibe almalı kurumları uyarmalısınız.  

Biz Zile’liler olarak  daha düne kadar  İl olmak gibi büyük hayaller ile uğraşıyorduk. Bu gün teker, teker kapatılan kurumlar ile her geçen dünkü nahiyemiz Turhal’a daha çok bağlanıyoruz.

Zile Sitesi olarak yazılacak ek çok şey olan bu konuya ileride değinmek üzere; Tüm ilgilileri tekrar göreve davet ediyoruz.

Kaynak: (Hulusi Serezli) - Zile Sitesi Editör: Hulusi Serezli
Etiketler: TTNET, ve, TÜRK, TELEKOM, ZİLE’, lilere, , İLLALLAH, DEDİRTTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı