Haber Detayı
28 Kasım 2015 - Cumartesi 16:38 Bu haber 11418 kez okundu
 
SEROTO A.Ş. yine BAŞARDI
51 Yıldan Beri Zile'nin Gururu Oldu
ZİLE HABERLERİ Haberi
SEROTO A.Ş. yine BAŞARDI

 

SEROTO A.Ş. Yine Başardı.

51 Yıldan Beri Zile'nin Gururu Oldu

 

Seroto Anonim Şirketi uygun ödeme koşulları ile biçerdöver edinmelerini sağlamak amacı ile düzenlediği özel kampanyaya katılan müşterilerine biçerdöverlerini teslim etti.

 
 

 

2015 model 5.80 tipi biçerdöverlerin teslimi için Seroto A.Ş. nin Buğday Pazarı Karşısında bulunan satış mağazası önünde mütevazi bir teslim töreni yapıldı. Kampanyadan kalan son 5 adet biçerdöverin anahtarı Seroto A.Ş. Sahibi Hulusi Serezli tarafından sahiplerine teslim edildi.

 

Biçerdöverlerin teslim edilmesi ile 51 yıldan beri New Holland Markalı; Biçerdöver, Traktör ve İş makinelerinin bölge satıcılığını yapan Seroto Anonim Şirketi; müşterilerine vaat ettiği bir hizmeti daha başarı ile tamamlamış oldu.

Seroto A.Ş. den biçerdöver satın alarak 5 yılda ödeyecek olan çiftçiler uygun şartlarla biçerdöver almaktan memnun olduklarını şimdiden 2016 yılı hasat sezonuna hazır olduklarını belirterek şöyle söylediler.

 
 

 

” Seroto A.Ş. bölgemizde Tarım alet ve Makineleri konusunda en güvenilen ciddi firmadır.

 “Seroto A.Ş. dışında bir yerlerden biçerdöverler alan meslektaşlarımızın halini görüyoruz.  Biçerdöver satıcıları başlangıçta ucuz satıyor gibi gösteriyorlar. Gerçek sonradan ortaya çıkıyor ama iş işten geçmiş oluyor.

Hasat mevsimi çok kısa. Garantisiz makine alanlar arıza çıkınca karşılarında sorumlu kişi bulamıyorlar. Büyük maddi zarara uğruyorlar.  

Seroto A.Ş. sözünün arkasında duran köklü  geçmişe sahip büyük bir şirket. En ufak sıkıntımızda yardımımıza koşuyor.”

Seroto A.Ş. Sahibi Hulusi Serezli “Verdiğimiz bir sözü daha yerine getirdik. Bu bakımdan çok mutluyuz.. 51 yıldır çiftçimize hizmet veriyoruz. Zile gibi küçük bir ilçede ülke çapında bir iş başarıyoruz. Halkımız yapılan iyi şeyleri takdir ediyor.  Güven duygusu çok önemli. Bu güveni sürdürmeye ve onlara layık olmaya çalışıyoruz.

Önümüzdeki günler içinde yeni bir Biçerdöver kampanyası daha başlatacağız. Müşterimiz bizi dikkatle takip etsinler dedi.

Kaynak: (Hulusi Serezli) - Zile Sitesi Editör: Hulusi Serezli
Etiketler: SEROTO, A.Ş., yine, BAŞARDI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı