Haber Detayı
23 Haziran 2020 - Salı 10:07 Bu haber 8602 kez okundu
 
Hemşerimiz Harun Karaca Annesini Kaybetti
- Haberi
Hemşerimiz Harun Karaca Annesini Kaybetti

Harun Karaca’nın annesi Dudu Karacan vefat etti

 

24. 25. ve 26. dönem İstanbul Milletvekili hemşerimiz Harun Karaca ve Ramiz Karaca’nın  anneleri.  Zile Belediyesi Zabıta memurluğundan emekli Merhum Osman Karaca’nın eşi olan  Dudu Karaca hanım vefat etmiştir.

 

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi

 

 

AK Parti'nin 26. dönem İstanbul milletvekilliği ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunan Harun Karaca'nın annesi Dudu Karaca, bugün İstanbul’da  vefat etmiştir.

 

Merhumenin cenazesi ikindi namazını  müteakip İstanbul Başakşehir Fahrettin Paşa Camii'nde kılınacak cenaze namazından sonra Zile’ye  getirilecektir.

Merhume Dudu  Karaca'nın cenazesi  Zile'de doğduğu köy olan Karakuzu (Ennibadi) Köyünde toprağa verilecektir.

 

Zile Sitesi ve Hulusi Serezli adına merhumeye Allahtan Rahmet diler, Aile ve yakınlarına sabırlar dileriz.

 

Harun Karaca kimdir?

 

17 Şubat 1962'de Tokat Zile'de Karakuzu köyünde doğdu. Baba adı Osman, anne adı Dudu'dur.

 

Asıl mesleği Serbest Muhasebecilik olan Harun Karaca, Zile Ticaret Lisesi mezunudur. Özel sektörde üst düzey yöneticilik, Fatih Belediyesi Başkan Yardımcılığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanlığı,

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Asbaşkanlığı, Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkan Vekilliği, Futbol Federasyonu ve Voleybol Federasyonu Genel Kurul Delegeliği; Türkiye Karate Federasyonu, Türkiye Judo Federasyonu, Türkiye İzcilik Federasyonu Divan Kurulu Başkanlığı ve Türkiye Güreş Federasyonu Divan Kurulu Üyeliği;

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin iştiraki teşebbüslerinde Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Üyeliği görevlerinde bulundu. 24. Dönemde İstanbul Milletvekili seçildi.

Halen AK PARTİ Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir. Orta düzeyde İngilizce bilen Karaca, evli ve 5 çocuk babasıdır.

Kaynak: (Hulusi Serezli) - Zile Sitesi Editör: Hulusi Serezli
Etiketler: Hemşerimiz, Harun, Karaca, Annesini, Kaybetti,
Yorumlar
Haber Yazılımı