Haber Detayı
05 Eylül 2021 - Pazar 16:00 Bu haber 3589 kez okundu
 
ZİLE HABERLERİ Haberi

 

 

 

Yeni Müdürden Yeni Şube

 

Ziraat Bankası Zile Şubesi

Yenilenen Binasında Hizmete Vermeye Başladı.

 

Son yıllarda yaptığı çağdaş bankacılık hizmetleri ile atağa geçen Ziraat Bankası Zile Şubesini yeniledi.

 

Zile'de  göreve başladığı günden itibaren yaptığı özverili çalışmaları ile dikkatleri üzerinde toplayan Ziraat Bankasının genç, dinamik yeni şube Müdürü Sayın Ahmet Orhan'ın  gayretleri ile bankanın Zile Şubesi baştan sona yenilendi.  Yenileme çalışmaları sırasında Artova caddesinde bir binada geçici olarak hizmet veren Zile şubesi 6 Eylül 2021 tarihinden itibaren Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan eski adresinde faaliyetlerine yeniden başlıyor.

 

Yenilenen Ziraat Bankası şubesi Zilelilere bankacılıkta uygulanan en son teknolojileri sunmanın  yanında, çağdaş ve şık bir çalışma ortamı sağlıyor.

 

En önemli gelir kaynağı tarım olan Zile’de çiftçiye verdiği kredi destekleri ile büyük katkılar sağlayan Ziraat Bankası bölge tarımının gelişmesinde önemli katkılar sağlıyor.

Tarım alanında önemli işetmelerin kurulmasına imkan veriyor. Girişimcilere destek oluyor. Modern  yeni tarım uygulama alanları ve yeni tesisler kazandırıyor. Çiftçiler ile yakın diyolog içinde hareket ederek  onlarla iş birliği içinde hareket ediyor. Kadına, Hayvancılığa, Köye dönüş projelerine destek oluyor, isdihdama yönelik tesis kurulmasına , tarım ekipman ve aletleri edinmelerini sağlıyor.Yol gösteriyor.

Zileli çiftçiler bankadan aldığı kredileri aksamdan zamanında ödüyor. Ödemelerde yüzde yüz geri dönüşüm sağlanıyor. Kredilerin tahsilinde şube müdürü sayın Ahmet Orhan’ın yakın ilgisi ve takibi önemli rol oynuyor.

Şehrimizin en eski bankası olan Ziraat Bankasına şehrimize yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz.

 

Zile Sitesi ve Hulusi Serezli adına bu güzel eseri Zile’mize kazandıran şube müdürü Sayın Ahmet Orhan’ın şahsında tüm ve emeği geçenleri ve banka personelini kutluyor, Zile’mize hayırlı olmasını diliyoruz.  

 

Kaynak: (Hulusi Serezli) - Zile Sitesi Editör: Hulusi Serezli
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı